Przejeżdżamy obok Musi Sushi na Północnej przynajmniej kilka razy w tygodniu. Nigdy wcześniej tu nie zaglądaliśmy, aż do dzisiaj…

Na miejscu do wyboru mamy Lunch za 19 zł (zupa + sushi + napój) lub za 29 zł.  W drugiej opcji dostajemy przystawkę, a zamiast sushi możemy wybrać danie główne (TORI TEMPURA czyli kurczak smażony w tempurze podawany z ryżem i brokułem sezamowym lub BUTANIKU SHOGOYAKI – grillowany schab w sosie imbirowo-sojowym serwowany z ryżem i zieloną fasolką). W zestawie dostaniemy też Aloe Vera lub zieloną herbatę. Do zestawu lunchowego możemy wybrać deser za 5 zł – deser dnia, lody (zielona herbata / czarny sezam) lub banana w tempurze.

Czas spróbować 🙂


RAMEN – Delikatny bulion dashi, pierś z kaczki, warzywa, makaron ramen, nori


YAKITORI – szaszłyk drobiowy serwowany z sosem teryaki i sezamem


TEMPURA SALMON ROLL + SURIMI TEMPURA MAKI

Najmniej z całego zestawu lunch’owego smakowało nam… sushi. Zupa RAMEN- pyyyyszna, przystawka-świetna. A może to kwestia niezbyt trafionego w nasze gusta zestawu? Póki co, na sushi wybierzemy się do naszego innego, ulubionego miejsca (nie powiemy na razie gdzie;)

Jedno jest pewne MUSI SUSHI to fajne miejsce na zróżnicowany lunch w dobrej cenie. Dodatkowym plusem jest też duży parking i łatwy dojazd z centrum Lublina.

Warto odwiedzić i sprawdzić czy trafią w Wasze gusta!

MUSI Sushi
Lublin, Północna 30a

Kamil
Jeden z dwóch facetów w ekipie, ale póki co jedyny potrafiący pisać 😉 Mózg organizacyjny każdej wyprawy, szperacz najtańszych lotów, okazji i miejsc w których chwilę później się znajdujemy 🙂 Do niedawna wokalista w rockowym zespole. Obłędny fan muzyki i koncertów. Wierzy w ludzi i magię relacji między nimi. Ale jeszcze bardziej w szczęście i pasję w życiu. I że jeszcze dużo zostało do zobaczenia i zbadania przez naszą (póki co jeszcze) Trójkę 🙂